HOME    BACK

SUDBURY FUN RUN 9th APRIL 2004
Results compilied by RACERES RESULTS
01787 376617 / 07974 097313
E-MAIL paul@raceres.org.uk
www.raceres.org.uk
Pos Time No First Name Surname Club Name Category
1 00:26:46 506 Graeme Knott Harwich Runners Male Senior
2 00:27:33 554 Richard Jordan Ipswich Jaffa Male Vet 45
3 00:28:07 394 Gaven Allen Halstead Road Runners Male Senior
4 00:29:15 565 Nickolas Stephens Stowmarket Striders Male Vet 40
5 00:29:26 411 Mark Clarke Stour Valley Joggers Male Vet 40
6 00:29:28 389 Paul McClelland Harwich Runners Male Senior
7 00:29:32 589 T Back Ipswich Jaffa Male Vet 45
8 00:30:04 403 Paul Preston Ipswich Jaffa Male Senior
9 00:30:06 239 Kevin Harper Witham RC Male Senior
10 00:30:12 391 Raymond Hill Ipswich Jaffa Male Vet 50
11 00:30:13 519 Simon Amery Unattached Male Senior
12 00:30:18 587 Darren Brown Unattached Male Senior
13 00:30:26 535 Sam Wolton Halstead Road Runners Male Senior
14 00:30:32 354 Colin Ridley West Suffolk AC Male Vet 40
15 00:30:45 557 Danielle Tatum Colchester & Tendring AC Female Junior
16 00:30:59 372 Phil Davis Halstead Road Runners Male Vet 45
17 00:31:01 531 Nick Reynolds Unattached Male Senior
18 00:31:23 409 Liam Britton Unattached Male Junior
19 00:31:28 529 Stuart Hope Unattached Male Senior
20 00:31:42 249 David Adkins Unattached Male Vet 40
21 00:31:48 399 Stuart Green Stowmarket Striders Male Vet 40
22 00:31:52 248 Peter Adkins Unattached Male Senior
23 00:31:58 542 David Sandford St Edmund Pacers Male Senior
24 00:32:08 586 Teirry Pennec St Edmund Pacers Unable to place in Cat.
25 00:32:10 384 Julian Long St Edmund Pacers Male Senior
26 00:32:16 487 Harry Mills Unattached Male Junior
27 00:32:24 386 Robert Chenery Ipswich Jaffa Male Junior
28 00:32:29 475 Jody O'Sullivan Unattached Male Senior
29 00:32:35 351 Dave Vaughan St Edmund Pacers Male Vet 50
30 00:32:36 579 Gail Pryke Ipswich Jaffa Female Vet 40
31 00:32:39 574 Peter Carke Harwich Runners Male Vet 40
32 00:32:46 410 Lynn Tanner Colchester & Tendring AC Female Vet 50+
33 00:32:48 432 Tiger Minter Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
34 00:32:49 385 Duncan Chenery Ipswich Jaffa Male Vet 40
35 00:33:03 407 Geof Everitt Ipswich Jaffa Unable to place in Cat.
36 00:33:05 428 John Colegate Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
37 00:33:05 474 Keith Middleditch Unattached Male Senior
38 00:33:06 323 Alan Jackson Ipswich Jaffa Male Vet 45
39 00:33:13 584 Andy Buck Unattached Unable to place in Cat.
40 00:33:18 486 Pat Partridge St Edmund Pacers Female Vet 50+
41 00:33:19 317 David Redmonds Unattached Male Vet 40
42 00:33:20 477 Jonathan Burls Harwich Runners Male Vet 45
43 00:33:30 470 Chris Wade Felixstowe Road Runners Male Senior
44 00:33:34 449 Danny Thompson Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
45 00:33:42 478 Jo Tweed St Edmund Pacers Female Senior
46 00:33:42 254 Darren Benwick St Edmund Pacers Male Senior
47 00:33:47 387 Kim Hawkins Unattached Male Vet 45
48 00:33:49 431 Tim Blacburn Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
49 00:33:50 560 Silas Palmer Unattached Male Senior
50 00:33:52 558 Glyn Peck Harwich Runners Male Vet 60+
51 00:34:00 517 Justin Murphy Unattached Male Senior
52 00:34:04 564 Mark Curteis Halstead Road Runners Male Senior
53 00:34:07 370 Chris Gardiner Unattached Male Junior
54 00:34:12 543 Mark Carlyle Unattached Male Senior
55 00:34:15 400 Andrew Wilmot Halstead Road Runners Male Vet 55
56 00:34:17 540 Chris Gladwell Stowmarket Striders Male Vet 45
57 00:34:24 577 Kevin Webber Harwich Runners Male Senior
58 00:34:29 416 Liam White Bildeston Bounders AC Male Junior
59 00:34:30 316 Paul Simon Unattached Male Senior
60 00:34:35 378 Ray Short St Edmund Pacers Male Vet 60+
61 00:34:43 382 Richard Fellingham Stowmarket Striders Male Vet 55
62 00:34:47 591 Terry Braverman Newmarket Joggers Male Vet 55
63 00:34:53 315 Jeremy Smith Stour Valley Joggers Male Senior
64 00:34:59 341 Mark Lankester Ipswich Jaffa Male Senior
65 00:35:05 319 Ashton Dyson Unattached Male Senior
66 00:35:09 369 Stephen Gardiner Unattached Male Vet 45
67 00:35:11 468 Roy Humphreys Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
68 00:35:12 355 Glenn Morton Unattached Male Senior
69 00:35:14 595 Neil Turner Unattached Male Senior
70 00:35:16 460 Mark Harvey Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
71 00:35:21 573 ? McPhillips Stowmarket Striders Male Vet 45
72 00:35:22 244 T Crack Unattached Male Vet 50
73 00:35:22 530 Ross Holmes Unattached Male Senior
74 00:35:35 453 Leroy Quilter Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
75 00:35:39 541 Michelle Constable Ipswich Jaffa Female Vet 35
76 00:35:49 251 Mario Fergnani Colchester Harriers Male Vet 60+
77 00:35:51 523 Steve McKenna Unattached Female Senior
78 00:35:52 553 John Pauley Colchester & Tendring AC Male Senior
79 00:35:59 350 Simon Page Unattached Male Vet 45
80 00:36:11 568 Adrian Randell Unattached Male Senior
81 00:36:12 505 Michelle Van Looy Gt Bentley Running Club Female Senior
82 00:36:13 552 Dean Lindsell Unattached Male Senior
83 00:36:20 332 Emily Bowen Halstead Road Runners Female Senior
84 00:36:25 247 Gary Donoghue Harwich Runners Unable to place in Cat.
85 00:36:38 335 Julian Cordwell Harwich Runners Male Vet 50
86 00:36:41 309 Robert Shaw Havering 90 Joggers Male Vet 55
87 00:36:44 555 Shirley Morris Harwich Runners Female Vet 40
88 00:36:45 334 Everad Robinson Charnwood AC Male Vet 60+
89 00:36:56 582 marie Shirley Unattached Female Senior
90 00:36:58 308 Carol Merrill Havering 90 Joggers Female Vet 45
91 00:37:01 402 Hilary Wood Ipswich Jaffa Female Vet 40
92 00:37:02 597 Paul Dewwon Unattached Male Vet 50
93 00:37:08 240 Tony Rivers Halstead Road Runners Male Vet 55
94 00:37:10 362 Tom Chapman Sud. Rugby Club U16's Non-Aff Male Junior
95 00:37:12 339 Jerome Hammond Sud. Rugby Club U16's Non-Aff Male Junior
96 00:37:14 397 Joseph Head Unattached Male Senior
97 00:37:14 463 Ben Patrick Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
98 00:37:15 414 David Fackerill Unattached Male Senior
99 00:37:16 562 Colin Newcombe Ipswich Jaffa Male Senior
100 00:37:20 588 S Robirosa Unattached Female Vet 40
101 00:37:21 441 Sally Mumford Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
102 00:37:22 367 Paul Foster Gt Bentley Running Club Male Vet 45
103 00:37:25 337 Andrew Cross Unattached Male Vet 45
104 00:37:26 371 David Gardiner Unattached Male Senior
105 00:37:29 392 Pete Lynham Unattached Male Senior
106 00:37:35 401 Mike Hinshewood Unattached Male Senior
107 00:37:36 572 Tony Wallen Unattached Male Senior
108 00:37:37 571 Cathy Wallen Unattached Female Vet 35
109 00:37:38 459 John Roberts Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
110 00:37:51 508 Roland Knott Harwich Runners Male Vet 50
111 00:37:53 412 Oliver Calver Ipswich Triathlon Club Male Senior
112 00:37:57 561 Kate Wooldridge Ipswich Jaffa Female Senior
113 00:38:07 594 Frank Gardiner Gt Bentley Running Club Male Vet 45
114 00:38:10 346 Keith Thorgood Halstead Road Runners Male Vet 45
115 00:38:17 526 Graham Moores Unattached Male Senior
116 00:38:35 525 David McMahon Unattached Male Senior
117 00:38:47 238 Richard Gould Unattached Male Vet 40
118 00:38:47 569 Paula Gooch Unattached Male Senior
119 00:38:57 237 A Tindall Colchester & Tendring AC Unable to place in Cat.
120 00:39:01 433 Nick Okeefe Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
121 00:39:02 504 Dominic Pain Gt Bentley Running Club Male Senior
122 00:39:04 566 Jim MacTaggart Halstead Road Runners Male Vet 60+
123 00:39:05 592 Diana Braverman Newmarket Joggers Female Vet 50+
124 00:39:06 488 Freddie Mills Unattached Male Junior
125 00:39:10 518 Craig Leonard Unattached Male Senior
126 00:39:13 343 David Dadelszen Sud. Rugby Club U16's Non-Aff Male Junior
127 00:39:16 406 Leslie Morley Halstead Road Runners Male Vet 55
128 00:39:19 450 John Watson Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
129 00:39:20 398 Paul Theobald St Edmund Pacers Male Vet 45
130 00:39:21 570 Stephen Griffiths Unattached Male Vet 40
131 00:39:27 347 Ian Fovarge Hadleigh Hares AC Male Vet 40
132 00:39:34 527 Justin Ambrose Unattached Male Senior
133 00:39:35 496 Tim Stovel Unattached Male Senior
134 00:39:41 514 Alan Pearson Unattached Male Senior
135 00:39:42 513 Nigel Hughes Unattached Male Vet 40
136 00:39:42 515 Rupert Lown Unattached Male Senior
137 00:39:44 469 Gemma Bartoli Unattached Female Senior
138 00:39:46 497 Simon Cross Unattached Male Vet 40
139 00:39:51 593 Chris Taylor Unattached Male Senior
140 00:39:52 368 Kim Chatting Gt Bentley Running Club Female Senior
141 00:39:53 537 Kev Driver Ipswich Jaffa Male Senior
142 00:39:56 408 Robert Rowland Unattached Male Vet 60+
162 00:40:00 581 Miles Johnson Comberton Joggers Male Vet 50
143 00:40:03 500 Charlie Stannett Ipswich Triathlon Club Male Vet 45
144 00:40:10 415 Paul Wood Unattached Male Senior
145 00:40:11 448 Becky Golding Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
146 00:40:12 446 Matthew Ridley Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
147 00:40:14 580 John Taggart Unattached Male Senior
148 00:40:15 445 Jamie Hurst Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
149 00:40:16 246 Tom Benton Unattached Male Senior
150 00:40:17 596 Andrew Gabraith Ipswich Jaffa Male Senior
151 00:40:26 363 John O'Keefe Unattached Male Senior
152 00:40:27 556 Katherine Richardson Colchester & Tendring AC Female Junior
153 00:40:29 507 Elspeth Knott Harwich Runners Female Vet 50+
154 00:40:33 381 Snadra Bernthal Unattached Female Vet 50+
155 00:40:34 380 Graham Bernthal Unattached Male Vet 50
156 00:40:40 585 Barbara Law Gt Bentley Running Club Female Vet 50+
157 00:40:45 376 Andrew Mills Unattached Male Vet 45
158 00:40:49 461 Mark Chelsea Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
159 00:40:52 250 Jackie Godridge Newmarket Joggers Female Vet 50+
160 00:40:57 559 Paul Fenwick Halstead Road Runners Male Vet 45
161 00:41:00 499 Kate Stannett Ipswich Triathlon Club Female Vet 40
163 00:41:00 473 Peter Thomas Unattached Male Vet 60+
164 00:41:00 383 Anne Fellingham Stowmarket Striders Female Vet 50+
165 00:41:07 325 Robert Snazell St Edmund Pacers Male Vet 50
166 00:41:08 491 David Bevan Unattached Male Vet 50
167 00:41:14 598 Gordon Charlisworth Unattached Male Vet 45
168 00:41:17 494 Matthew Ward Unattached Male Senior
169 00:41:25 440 David Osbourne Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
170 00:41:30 493 Robin Bray Unattached Male Senior
171 00:41:35 373 David Worvell Unattached Male Vet 40
172 00:41:37 303 Richard Seager Unattached Male Vet 40
173 00:41:41 501 Becky Wall Unattached Female Senior
174 00:41:45 536 Simon Hobson Unattached Male Senior
175 00:41:50 429 Alan Dickenson Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
176 00:42:04 583 Peri Collins Halstead Road Runners Female Vet 35
177 00:42:06 348 Colin Haffenden Unattached Male Senior
178 00:42:20 345 Mick Purkiss Halstead Road Runners Male Vet 50
179 00:42:24 358 Fred Welham Unattached Male Vet 50
180 00:42:29 495 Darren Baker St Edmund Pacers Male Vet 40
181 00:42:39 349 James Smith Unattached Male Senior
182 00:42:49 548 Christopher Ryland Ipswich Triathlon Club Male Vet 50
183 00:42:55 405 Daniel Frenin Unattached Male Senior
184 00:42:58 516 T Pillet Unattached Male Senior
185 00:42:59 480 Kirsty White Stour Valley Joggers Female Senior
186 00:43:00 374 Samuel Worvell Unattached Male Junior
187 00:43:01 336 James Howard Sud. Rugby Club U16's Non-Aff Male Junior
188 00:43:10 482 Colin Risley Unattached Male Vet 50
189 00:43:16 377 Erica Short St Edmund Pacers Female Vet 50+
190 00:43:19 305 Ian Kossik Unattached Unable to place in Cat.
191 00:43:20 471 Katy Nash Stowmarket Striders Female Senior
192 00:43:26 310 Gary Sparkes Unattached Male Vet 40
193 00:43:41 314 Richard Taylor Unattached Male Vet 40
194 00:43:43 456 Chris Barker Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
195 00:43:44 576 Seson Goodridge Chat Ying Kuen Kung Fu Club Male Senior
196 00:43:45 417 Annette White Bildeston Bounders AC Female Vet 45
197 00:43:49 318 Graham Page Unattached Male Vet 45
198 00:43:50 326 Matthew Snazell St Edmund Pacers Male Senior
199 00:43:51 324 Helan Snazell St Edmund Pacers Female Vet 45
200 00:43:52 575 Simon Matthews Chat Ying Kuen Kung Fu Club Male Senior
201 00:43:54 578 Louise tanous Ipswich Triathlon Club Female Vet 40
202 00:44:01 528 Daniel Cox Unattached Male Senior
203 00:44:05 481 Euan Bingham Unattached Male Vet 45
204 00:44:07 304 Trevor Crisell Unattached Male Vet 45
205 00:44:11 338 James Hanmer Sud. Rugby Club U16's Non-Aff Male Junior
206 00:44:12 551 Daryl Butcher Harwich Runners Male Vet 45
207 00:44:13 544 Nick Huggins Unattached Male Vet 50
208 00:44:14 360 Roger Ashdown Halstead Road Runners Male Vet 55
209 00:44:14 396 Paul Travelyan Unattached Male Vet 45
210 00:44:18 472 Georgina Faily Unattached Female Senior
211 00:44:27 413 George Collins Unattached Male Senior
212 00:44:45 388 Cliff Manning Unattached Male Vet 40
213 00:44:49 439 Sarah Kent Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
214 00:44:52 390 Sean Mitchell Unattached Male Senior
215 00:44:53 438 Robert Osborne Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
216 00:44:55 306 Les King Unattached Male Vet 55
217 00:45:02 312 William Hunt Unattached Male Senior
218 00:45:08 243 Trevor Donovan Unattached Male Senior
219 00:45:12 322 Lyndon Collier Stour Valley Joggers Male Vet 50
220 00:45:16 353 Mark Jay Unattached Male Senior
221 00:45:17 327 Jason Theobald Unattached Male Junior
222 00:45:17 328 Kevin Theobald Unattached Male Vet 40
223 00:45:21 590 D Turner Unattached Male Vet 60+
224 00:45:29 236 Daniel Willams Unattached Male Senior
225 00:45:29 320 Miranda Hart Unattached Female Vet 45
226 00:45:30 342 R Smith Unattached Unable to place in Cat.
227 00:45:31 364 Roy Baldwin Unattached Unable to place in Cat.
228 00:45:34 545 Tracey Shorter St Edmund Pacers Female Vet 40
229 00:46:07 549 Jane Hayden St Edmund Pacers Female Vet 40
230 00:46:28 302 Greg Deeks Unattached Male Senior
231 00:46:41 395 Lisa Boyle Unattached Female Senior
232 00:46:48 379 Chankel Mayes Unattached Female Senior
233 00:47:12 600 Richard Manning Unattached Male Senior
234 00:47:15 599 Lisa Berridge Unattached Female Senior
235 00:47:37 393 Nicky Rogers Unattached Unable to place in Cat.
236 00:47:38 503 Kate Arkell Unattached Female Senior
237 00:47:39 479 Daniel Rowe Unattached Male Junior
238 00:47:50 476 John O'Sullivan Unattached Male Vet 50
239 00:48:02 490 Jennie Grimwood Newmarket Joggers Female Vet 50+
240 00:48:02 489 Maxine Copeland Newmarket Joggers Female Vet 40
241 00:48:40 321 Simon Durrant Sud. Rugby Club U16's Non-Aff Male Junior
242 00:48:43 359 Mark Winterford Unattached Male Senior
243 00:48:52 512 Jamie Lockier Unattached Male Senior
244 00:49:20 567 Bex Randall Unattached Female Vet 35
245 00:49:30 331 Abigail Bowen Unattached Female Junior
246 00:49:31 452 Roger Hibbert Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
247 00:49:33 311 Fiona Sparkes Unattached Female Vet 35
248 00:49:39 352 Jenny Vaughan St Edmund Pacers Female Vet 45
249 00:50:35 366 Julie Gowans Unattached Female Vet 40
250 00:51:06 532 David Horsley Unattached Male Senior
251 00:51:12 546 Brian Hastins Halstead Road Runners Male Vet 55
252 00:51:14 344 Shelia Purkiss Halstead Road Runners Female Vet 50+
253 00:51:15 510 Leanne Stokes Unattached Female Junior
254 00:51:16 509 Vincent Stokes Unattached Male Vet 40
255 00:51:16 421 Susanne Scanlan Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
256 00:51:23 245 Mark Harvey Unattached Unable to place in Cat.
257 00:51:24 464 Matthew Patrick Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
258 00:51:27 539 Sally Wiseman Unattached Female Vet 35
259 00:51:35 521 Abigail Taylor Unattached Female Vet 40
260 00:52:25 457 Jamie Lockyer Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
261 00:52:26 444 Colin Taylor Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
262 00:52:28 533 Scot Smith Unattached Male Senior
263 00:52:29 534 Ian Walton Unattached Male Senior
264 00:53:34 252 Mark Le Pordevin Unattached Male Senior
265 00:53:42 375 Tany Bowers Unattached Female Senior
266 00:53:49 498 Jane Riley Stour Valley Joggers Female Vet 50+
267 00:53:56 483 Robert Ling Unattached Male Vet 50
268 00:54:38 547 Jean Hastings Halstead Road Runners Female Vet 50+
269 00:54:41 435 Janine Lisack Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
270 00:54:42 436 Steven Miles Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
271 00:54:43 437 Paul Hamblett Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
272 00:54:44 434 Richard Baldwin Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
273 00:54:54 550 Debi Marfleet St Edmund Pacers Female Vet 45
274 00:54:54 502 Charlotte Davie Unattached Female Senior
275 00:54:55 538 Jenni Lace Gt Bentley Running Club Female Senior
276 00:54:56 520 Joane Doust Unattached
277 00:55:47 462 Chris Beer Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
278 00:55:59 356 Hannah Pettifer Unattached Female Senior
279 00:56:06 357 Susan Pettifer Unattached Female Vet 50+
280 00:56:06 307 Wendy Rose Unattached Unable to place in Cat.
281 00:56:09 313 Ian Mansfield Unattached Male Senior
282 00:57:33 333 Randel Bowen Unattached Male Vet 60+
283 00:57:35 301 Michelle Woodley Unattached Female Vet 35
284 00:57:39 361 Diane Ashdown Unattached Female Vet 45
285 00:57:41 404 Hayley Newcombe Unattached Female Senior
286 00:57:43 241 Richard Holmes Unattached Unable to place in Cat.
287 00:57:43 242 James Oreilly Unattached Male Senior
288 00:58:07 235 Les Charlesworth Colchester Harriers Male Vet 45
289 00:58:07 340 Gemma Schwenk Unattached Female Junior
290 00:59:00 418 Lisa Rowe Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
291 00:59:01 422 Karen Pooley Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
292 01:00:16 511 Steve Hale Unattached Male Senior
293 01:00:27 484 Anglia Curtis Unattached Female Vet 40
294 01:00:28 485 Rebecca Watkins Unattached Female Senior
295 01:05:09 522 Yasmine Sierey Unattached
296 01:07:03 563 Mary Newcombe Unattached Female Vet 50+
dns/dnf 419 Amy Bagnell Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 420 Mary Smith Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 423 Claire Wright Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 424 Laura Munson Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 425 Clerkin Charlie Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 426 To Eady Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 427 Malcolm Adams Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 430 Lyndsey Stearns Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 442 Steven Benson Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 443 Kirk Powell Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 447 Mike Browne Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 451 Richard Hibbert Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 454 James Petts Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 455 Tracey Gaddick Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 458 Stephen Bartholomew Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 465 Steven Francis Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 466 Leon Pennick Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 467 Sarah Moores Sudbury Sports Centre None-Aff Unable to place in Cat.
dns/dnf 253 Chris Hayman Unattached Unable to place in Cat.
dns/dnf 329 Jason Rendall Unattached Male Senior
dns/dnf 330 Roz Rendall Unattached Female Vet 35
dns/dnf 365 Dean Breward Unattached Male Senior
dns/dnf 492 Philip Wallace Unattached Male Vet 40
dns/dnf 524 John Robinson Unattached Unable to place in Cat.